В ОП анонсували зустріч Зеленського з бізнесом у новому форматі

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак провів зустріч із представниками бізнесу, присвячену посиленню роботи Ради з питань підтримки підприємництва.

Як передає Укрінформ із посиланням на ОП, він подякував підприємцям за все, що вони роблять для країни, і наголосив: без бізнесу не може бути сильної держави.

Єрмак розповів про зустріч у Стамбулі та подальшу дипломатичну роботу України заради досягнення справедливого та сталого миру.

Він також повідомив, що найближчим часом має відбутися зустріч Президента України з бізнесом у новому форматі.

«Президент розглядає нашу Раду (Раду з питань підтримки підприємництва — ред.) насамперед як основу того, що формуватиме разом із главою держави та урядом економічну політику й стратегію нашої країни», – акцентував глава ОП.

За його словами, після закінчення війни український бізнес і громадяни мають чітко розуміти, як країна рухатиметься до нової стратегії свого економічного розвитку.

«Концепція Президента, уряду не змінюється: рухатися до максимальної дерегуляції бізнесу, максимальної приватизації, окрім підприємств, які мають стратегічне значення для національної економіки», – сказав Єрмак

Перша віцепремʼєрка – міністерка економіки Юлія Свириденко зазначила, що за пропозицією Президента до обговорення урядових ініціатив щодо покращення бізнес-клімату та попередніх напрацювань із Радою з питань підтримки підприємництва додали секторальні та регіональні напрямки.

«Ми зі свого боку розуміємо та стоїмо на позиції, що має бути приватизація всього, що можна приватизувати, спецрежим для інвестування в «оборонку», точно потрібен спецрежим для прифронтових територій – розуміючи, що ми не зможемо відновитися дуже швидко. І уряд зараз працює над усіма механізмами та інструментами», – зауважила вона.

Радник очільника Офісу Президента Юрій Каціон поінформував, що вже створено розширений перелік членів Ради. До неї увійде понад 75 фахових представників усіх галузей із різних регіонів України. Сформовано понад 10 тематичних і галузевих комітетів для ефективної та професійної роботи щодо опрацювання всіх питань, які виникають у бізнесу. Крім того, відбулося кілька нарад урядовців і представників бізнес-спілок.

Читайте також: Бізнес вже отримав понад ₴401 мільярд «Доступних кредитів»

«Фактично це вже старт роботи Ради у розширеному складі. Визначені проблемні питання, які турбують бізнес у різних секторах. Сьогодні ці питання вже опрацьовуються на рівні міністерств і відомств, готуються відповідні законопроєкти», – додав він.

Своєю чергою заступник керівника Офісу Глави держави Віктор Микита нагадав, що в Україні працює національна платформа «Діалог влади та бізнесу», у межах якої всі голови обласних військових адміністрацій щотижня зустрічаються з бізнесом. Завдяки цьому вдалося зібрати понад 100 тис. відгуків та отримати чітке розуміння проблем у кожному регіоні.

За його словами, у першому кварталі надходження до місцевих бюджетів зросли на 19 % у порівнянні з минулим роком.

Читайте також: У квітні до бюджету надійшло майже ₴323 мільйони від приватизації

«Зараз кожен регіон завдяки обласному бюджету має низку програм підтримки бізнесу. Вже фактично більш ніж мільярд гривень підтримки одержує бізнес у галузях рослинництва й тваринництва, а також релокований бізнес», – розповів Микита.

Як повідомляв Укрінформ, українські ветерани отримають гранти на ₴286 мільйонів на розвиток бізнесу.

Фото: ОП

Джерело

Довідковий Миколаїв