В Южноукраїнськ на Миколаївщині не доставили хліб через негоду

Хліб. Ілюстративне фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Через негоду в місто Южноукраїнськ Миколаївської області 27 листопада не доставили хліб. Поставки відбудуться після відновлення руху на дорогах.

Про це повідомили на сайті Южноукраїнської міськради.

У зв’язку зі складними погодними умовами деякі хлібовиробники з інших регіонів, зокрема з Києва, Одеси та селища Кавуни 27 листопада не змогли доставити хліб у місто, зазначили у міськраді.

"Сьогодні відбулася поставка хліба виробників з міста Миколаєва у торговельні об’єкти міста. Крім цього, випікають хліб об’єкти торгівлі, які здійснюють власне виробництво хліба, а саме: супермаркет "Сільпо", супермаркет "Копійка" та мініпекарня "Майстерня смаку", — йдеться у повідомленні.

Робота з відновлення транспортного руху на дорогах триває, після її завершення, поставки хліба відновляться.

Що відомо про погіршення погодних умов

• Через вихід південного циклону на території Миколаївської області, 26 та 27 листопада, очікують погіршення погодних умов. Синоптики попереджають про ІІ рівень небезпечності.
  • В обласному центрі в ніч на 26 листопада комунальники обробили дороги 51 тонною реагентів. Погіршення погоди очікують у другій половині дня.
  • У Миколаївській області 26 листопада станом на 20:00 через снігопад знеструмлений 61 населений пункт. Ще 27 відключені частково.
  • У Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Миколаївській області повідомили через погодні умови 26 листопада заборонили рух транспорту на деяких трасах.
  • У Миколаївській області в ніч проти 27 листопада 2023 року фахівці ДСНС 49 разів виїжджали для ліквідації наслідків негоди. Зі снігових заметів звільнили 89 автомобілів та евакуювали 283 людей, з яких 35 – діти.
  • У Миколаєві в ніч на 27 листопада комунальники розчищали дороги від снігу, обробляли реагентами, а також прибирали повалені дерева внаслідок бурі.