В Україні запустять гарячу лінію з питань енергетики

Уряд планує 20 липня запустити гарячу лінію з питань енергетики, працюватиме вона за номером 15-49.

Про це повідомили в Офісі Президента за підсумками спільного брифінгу з урядовцями, представниками місцевої влади та дипломатами, передає Укрінформ.

Зазначається, що представники ОП, уряду, обласних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування й дипломатичних установ відтепер що два тижні проводитимуть спільні брифінги на тему подолання енергетичних викликів.

Такі заходи вжиті на виконання рішення президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Присвячені брифінги будуть оперативному реагуванню на запити громад і координації з міжнародними партнерами.

Заступник керівника ОП Олексій Кулеба наголосив, що завданням влади на сьогодні є «зробити все, щоб у людей було стабільне електро- й водопостачання».

«Маємо зібрати всі потреби громад і поінформувати наших іноземних партнерів, щоб потім усе обладнання передати в регіони й запустити в роботу», – заявив він.