Вибух у приватному будинку в Миколаєві. Є загиблий та травмований

У Миколаєві 25 липня на території одного з приватних домоволодінь в мікрорайоні Матвіївка пролунав вибух. Є загиблий та травмований.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Миколаївській області.

На місце направили відділення рятувальників Центрального району міста, аварійно-рятувальної частини з ліквідації наслідків НС аварійно-рятувального загону спеціального призначення та чергову зміну оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

"По прибуттю стало відомо, що внаслідок вибуху невідомого походження загинув чоловік 1972 року народження. Пошкодило дах та конструктивні елементи житлового будинку", — йдеться в повідомленні.

За інформацією ДСНС, рятувальники під час розбору завалів будівлі деблокували тіло чоловіка.

Також від вибуху постраждав сусід. У нього контузія легкого ступеня. Чоловік після огляду медиків від госпіталізації відмовився.

Правоохоронці з’ясовують усі деталі.

Читати ще

Читати ще Ризик швидкого розвитку бактерій: як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва