Вибухотехніки на Миколаївщині знищили бойову частину російської ракети – поліція

Вибухотехніки знищили бойову частину російської крилатої ракети, що знайшли у полі неподалік одного з сіл Миколаївської області. Під час падіння вона розвалилася на фрагменти й не вибухнула.

Про це першого жовтня 2024 року повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.

"Крилату ракету збили бійці протиповітряної оборони під час відбиття однієї з ракетних атак. Невдовзі мешканці одного з населених пунктів регіону виявили її в полі", — йдеться в повідомленні Нацполіції.

На місце події прибули поліцейські управління вибухотехнічної служби обласного главку поліції. Вони встановили, що бойова частина російської ракети Х-59 Високоточна авіаційна ракета класу "повітря-поверхня". Призначена для ураження наземних та надводних об'єктів противника, прикритих ППО, що візуально виявляються оператором у будь-який час вдень у простих метеоумовах.не здетонувала. Під час падіння вона розвалилася на фрагменти і не вибухнула.

Вага бойової частини цієї ракети складає 300 кілограмів.

За інформацією відомства, вибухотехніки оглянули фрагменти ракети та у спеціально облаштованому місці знешкодили бойову частину.

Читати ще

Читати ще «Під покровом Пресвятої Богородиці»: у Миколаєві відбулося спецпогашення благодійної марки