Від 24 лютого 2022 року переселенцям виплатили понад мільярда гривень — начальник Миколаївської РВА

Начальник Миколаївської РВА Максим Кашуба/Гроші. Колаж Суспільне Миколаїв: Богдана Будулуца/Getty Images

Від початку повномасштабного вторгнення внутрішньо переміщені особи отримують грошову підтримку від держави. На території Миколаївського району Миколаївської області сума виплат складає понад один мільярд гривень.

Про це під час брифінгу третього січня 2024 року кореспондентам Суспільного розповів начальник Миколаївської районної військової адміністрації Максим Кашуба.

Зі слів посадовця, протягом 2023 року кількість офіційно зареєстрованих переселенців коливалася від 34 до 36 тисяч.

"Усього за рік (2023 — ред.) нараховано та виплачено допомогу на проживання внутрішньо переміщених осіб 906 мільйонів. Це дуже велика цифра. А взагалі з початку повномасштабного вторгнення це один мільярд 355 тисяч гривень", — говорить начальник Миколаївської РВА.