Відмовлявся виконувати команди: пес миколаївського кінолога дочекався господаря після місяця розлуки

Поліцейський кінолог з Миколаївщини Сергій Озеряник після місячного відрядження зустрівся зі своїм службовим псом Громом, який весь цей час сумував за ним. Гром відмовлявся працювати з іншими кінологами, бо звик до господаря з цуценячого віку.

Історію Озеряника та його чотирилапого колеги 15 серпня опублікували у Головному управлінні Національної поліції у Миколаївській області.

Поліцейський кінолог Сергій Озеряник та собака Гром. Головне управління Національної поліції у Миколаївській області

Сергій перебував у відрядженні на сході України протягом місяця, а його собака залишався під наглядом інших фахівців. За цей час Гром сумував і майже не виконував команди.

"Я був у відрядженні в Донецькій області, мене не було вже цілий місяць. Ось сьогодні перший день, коли ми зустрілися знову з Громом. Дуже переживав, чи все добре, чи його годують, чи не ображають", — каже кінолог.

Озеряник займається підготовкою Грома з цуценячого віку вже шість років. Пес спеціалізується на пошуку наркотичних речовин. Одного разу він виявив близько двох кілограмів схованих наркотиків.

Собака Гром шукає наркотичні речовини. Головне управління Національної поліції у Миколаївській області

За час відрядження кінолога, собака неохоче реагувала на команди інших тренерів і демонструвала знижену активність.

"Я з ним з самого цуценя, це особисто мій пес, просто коли він був маленький, було вирішено, щоб спробувати його поставити на пошук наркотичних засобів".

У поліції додали, що найближчими днями для Грома проведуть тренування з відновлення навичок, він відпрацьовуватиме завдання разом зі своїм кінологом.