В’їхав у дерево. На Миколаївщині сталася аварія — водій не впорався з керуванням

Вранці сьомого серпня поблизу села Ковалівка, що на Миколаївщині, сталася дорожньо-транспортна пригода. Водій автомобіля ВАЗ-2103 в'їхав у дерево. Один з пасажирів автівки загинув на місці.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Миколаївській області.

За попередньою інформацією рятувальників, водій автомобіля ВАЗ-2103 не впорався з керуванням та врізався у дерево. Подія сталася поблизу села Ковалівка Ольшанської тергромади.

У транспорті перебували четверо людей. Один з пасажирів загинув на місці, ще двоє та водій — отримали травми і були заблоковані уламками машини.

За допомогою різака-розжима рятувальники деблокували постраждалих. Їх із травмами різної тяжкості медики відвезли до лікарні.

"Далі, за допомогою додаткового спеціального обладнання, було проведено деблокування тіла загиблого чоловіка".

Причини та обставини аварії встановлюють правоохоронці.

Від ДСНС для надання допомоги у ліквідації наслідків дорожньо-траспортної пригоди залучались відділення пожежно-рятувальної частини та аварійно-рятувальної частини спеціального призначення.

Читати ще

Читати ще Розбирав протитанкову гранату: на Миколаївщині у руках чоловіка здетонував боєприпас