Військова допомога від союзників по НАТО для України вже в дорозі — Столтенберг

Під час надзвичайної зустрічі Ради Україна-НАТО, яка була скликана за ініціативою Президента України, кілька союзників по Альянсу зробили конкретні оголошення про поставки в Україну більшої кількості засобів ППО та іншого військового обладнання, тож допомога від союзників по НАТО вже в дорозі.

Про це сьогодні у Брюсселі під час прес-конференції за підсумками надзвичайної Ради Україна-НАТО оголосив генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

«НАТО переглянуло перелік існуючих спроможностей серед  союзників. Є системи, які можуть бути доступними для України. Тож я очікую на нові оголошення про поставки протиповітряних спроможностей для України  вже невдовзі….Кожен із союзників буде вирішувати. Що надавати. Сім союзників зробили конкретні  зобов’язання під час зустрічі, і я сподіваюся, що ці внески будуть завершені вже  невдовзі.  Допомога вже в дорозі», — наголосив Єнс Столтенберг.

Він повідомив, що сьогодні під час засідання РУН Президент Зеленський проінформував союзників про ситуацію на полі бою та критичну потребу України у більшій кількості систем протиповітряного захисту. Міністри оборони Альянсу погодилися наростити таке постачання та надати подальшу військову допомогу, включаючи більше засобів ППО.