Внаслідок обстрілу на Миколаївщині поранено двох людей — ОВА

Зранку 15 вересня росіяни дронами типу FPV атакували легковик та мікроавтобус в Куцурубській громаді, що на Миколаївщині. Внаслідок цього поранено двох людей.

Про це повідомили у Миколаївській обласній військовій адміністрації.

"62-річному чоловікові допомогу надано на місці, від госпіталізації відмовився. 58-річного чоловіка госпіталізовано, стан середньої важкості", — йдеться у повідомленні.

До цього в ОВА зазначали, що 14 вересня о 08:08, 15:15, 18:00, 18:47 та 15 вересня о 02:28 росіяни атакували FPV-дронами Куцурубську громаду та її акваторію. Також о 01:34 військові Росії обстріляли громаду з артилерії.

Читати ще

Читати ще «Музей на стінах міста»: у Миколаєві створили новий мурал за картиною Матісса «Танок»

Читати ще «Ми змушені були відновлювати наші вистави за лічені дні»: в Миколаєві під час фестивалю виступають артисти з Київщини