Ворог вночі обстріляв Очаків з артилерії – Віталій Кім

КИЇВ.20 серпня. УНН. Уночі ворог завдав артилерійських ударів по Очакові та Очаківській громаді, а також — по каналу Дніпровсько-Бузького лиману. За попередніми даними, без постраждалих. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає УНН.

Деталі

Зазначається, що у Миколаївському районі вчора, 19 серпня, о 14:18, 16:22 та сьогодні 20 серпня, о 04:01 ворог завдавав артилерійських ударів по акваторії Очаківської громади та каналу Дніпровсько-Бузького лиману. Постраждалих немає.

Також вчора вдень, 19 серпня, о 15:10, 15:15, 15:29 та сьогодні, 20 серпня, о 04:18 ворожі артилерійські обстріли фіксувалися по м. Очаків та узбережжю Очаківської громади. Постраждалих немає.

У м. Миколаїв, Первомайському, Вознесенському та Баштанському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.

Нагадаємо, ввечері ворог атакував Нікополь з важкої артилерії. Постраждала 74-річна жінка. Її госпіталізували з осколковими пораненнями.