Врятували червонокнижних осетрів: на Миколаївщині очищають водойми від браконьєрських сіток

За інформацією: Суспільне.

На Миколаївщині рибоохоронці разом з поліцією очистили акваторію Бузького лиману від п’ятьох браконьєрських сіток довжиною близько 500 метрів. Зокрема врятували з них червонокнижних осетрів.

Про це повідомили на сайті Державного агентства України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм.

У відомстві повідомили, що патрульні звільнили з рибальських тенет та відпустили у водойму в живому стані червонокнижних руських осетрів, глосів, судаків, окунів та сріблястих карасів.

"Попередили їх загибель та завдання збитків рибному господарству України".

Фахівці склали акти виявлення та вилучення безгосподарського майна. В агентстві закликають громадян не ловити червонокнижні види риб.

Врятований червонокнижний осетр Державне агентство України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм

Вилучені браконьєрські сітки Державне агентство України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм

Вилучені браконьєрські сітки Державне агентство України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм

Що відомо про осетрові види риб

Осетрові риби з’явилися на Землі понад 200 мільйонів років тому. З 27 видів осетрових в Україні зустрічаються шість: осетер руський, білуга звичайна, севрюга звичайна, стерлядь прісноводна. Вони мають статус "вразливий" або "зникаючий".

А також осетер атлантичний та осетер-шип, що не потрапляли в улови та вважаються зниклими на території України протягом кількох попередніх десятиріч. Всі види занесені до Червоної книги України та їх вилов суворо заборонений.

Читати ще

Читати ще

Нелегально зберігали зброю: на Миколаївщині затримали одну людину, ще двох підозрюють

Читати ще

Безпечний простір для дітей: у школі в Миколаєві облаштували укриття

Читати ще

Тут творить молодь: у Миколаєві запрацював молодіжний простір від Українсько-данського дому

Довідковий Миколаїв