У ДТП на Миколаївщині загинув 28-річний чоловік

Розбите лобове скло «Chevrolet Cruze» внаслідок аварії, Миколаївщина. Фото: ГУ Нацполіції в Миколаївській області

У Миколаївському районі Миколаївської області 27 січня трапилася аварія: автомобіль "Chevrolet Cruze" наїхав на 28-річного чоловіка. Внаслідок отриманих травм пішохід загинув на місці.

Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції у Миколаївській області.

За даними правоохоронців, подія відбулась о 22:15 на автодорозі Т 15-07 "Очаків-Парутине-Миколаїв".

"Неподалік садово-виноградарського товариства "Сади" водій "Chevrolet Cruze" здійснив наїзд на пішохода, який рухався по проїжджій частині дороги", — повідомили у відомстві.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за порушення правил безпеки дорожнього руху. Санкція статтіЧастина друга статті 286 Кримінального кодексу України передбачає до восьми років ув'язнення.