У двох селах Миколаївщини відкрили Алею Слави полеглим захисникам України

На Миколаївщині в Костянтинівській громаді відбулися меморіальні заходи з нагоди відкриття Алей Слави та пам’яті загиблих захисників у селах Костянтинівка та Себине. На церемонії були присутні рідні та близькі, представники влади, військовослужбовці та мешканці сіл.

Про це першого липня повідомляє Миколаївська районна військова адміністрація.

Алея Героїв — це про вічне життя, про життя тих, хто став небесним військом та увійшов в історію, як Герой — захисник. Ми відчуваємо великий біль та смуток, вшановуючи їх.

Відкриття Алей Слави та пам’яті загиблим захисникам. Миколаївська РВА

За інформацією Миколаївської РВА, на Алеях стоять банери з портретами та іменами героїв односельців, які загинули під час російсько-української війни.

Вшанували пам’ять про загиблих захисників хвилиною мовчання. Священики відправили панахиду за загиблими Героями та освятили меморіали. Присутні поклали лампадки й квіти до світлин бійців.

Читати ще

Читати ще Урожайність від 20 до 35 центнерів з гектара: на Миколаївщині тривають жнива

Читати ще «Мотоциклом набагато зручніше»: на вулицях Миколаєва працюватиме мотопатруль