У Миколаєві фахівці зоопарку штучно вигодовують дитинча кенгуру

фотогалерея

КИЇВ. 7 листопада. УНН. В Миколаївському зоопарку на штучному вигодовуванні росте кенгуреня Сьома, який вижив після загибелі матері. Стверджується, що це перший успішний випадок штучного вигодовування кенгуреня в звіринці. Про це повідомляє УНН із посиланням на facebook-сторінку зоопарку Миколаєва.

Дитинча вирішили назвати Сьомою, на початку штучного вигодовування його вага була лише 900 грамів, проте сьогодні вже —  3,6 кілограмів.

Цитата

«Так сталося влітку 2023 року, коли в Миколаївському зоопарку трагічно загинула самиця кенгуру Беннета (Macropus rufogriseus) на ім’я Октава. В сумці Октави було маленьке кенгуреня. В природі на таких дитинчат чекає загибель, але у Миколаївському зоопарку працюють дуже турботливі співробітники, і однією із них є робітниця з догляду за тваринами Олєйнік Оксана Анатоліїївна, яка й стала для кенгуреняти «прийомною мамою». Малюка кенгуру співробітники зоопарку взяли на штучне вигодовування.

Ім’я малечі підбирали майже місяць, та згодом вирішили назвати Сьомою. На початку штучного вигодовування вага дитинчати була 900г, на сьогоднішній день вага сягає 3,6 кг. Кожен тиждень кенгуреня Сьома набирає до 200г.», — розповідають у зоопарку.

Наголошують, що це перший успішний випадок штучного вигодовування дитинчати кенгуру в практиці Миколаївського зоопарку. Головна складність полягала в забезпеченні комфортного температурного режиму в новій сумці для малюка (справжній, з м’якої тканини), — він повинен бути таким самим, як і в сумці мами кенгуру. Проте це питання було вирішено.

Цікаві факти про характер та уподобання кенгуреня:

• Улюбленою їжею Сьоми є козине молоко, овес, насіння соняшника, вівсянка та гілки фруктових дерев (яблуні, груші, хурми та вишні). За характером Сьома слухняний, грайливий, добрий та завжди активний.
  • Також щотижня проводиться зважування, контролюється вага та динаміка розвитку тварини, ветлікарі зоопарку систематично слідкують за здоров’ям Сьоми.
  • Співробітники Миколаївського зоопарку сподіваються на щасливе майбутнє кенгуреняти. Побачити Сьому можна буде не раніше літа 2024 року.

Доповнення

Як повідомляв УНН, впродовж щонайменше доби, вулицями Києва блукав лісовий олень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінці, яка знущалась з вівчарки у Ковелі загрожує до 8 років тюрми — Нацполіція

Джерело: УНН