У Миколаєві графік руху тролейбуса №10 підлаштували під прибуття київського потягу

У Миколаєві підлаштували графік руху тролейбуса №10, що курсує до Корабельного району, під прибуття київського потягу. Розклад діє лише у будні дні. У вихідні дні є відмінності в графіку.

Про це повідомили у КП "Миколаївелектротранс".

"Якщо ви прибуваєте потягом "Київ — Миколаїв" о 06:20, то можна поїхати до Корабельного району на тролейбусі №10, який відправляється з кінцевої на залізничному вокзалі о 06:39", — йдеться в повідомленні.

Графік руху тролейбуса №10 . КП «Миколаївелектротранс»

За інформацією відомства, пасажири, які вирушають вечірнім потягом сполученням "Миколаїв — Київ" о 21:46, можуть доїхати до залізничного вокзалу на тролейбусі. Він відправляється о 20:49 з кінцевої Корабельного району — вулиці Айвазовського.