У Миколаєві масштабна пожежа — ДСНС

У Миколаєві 23 липня сталася пожежа на відкритій території. Станом на 22:00 за допомогою безпілотника ведеться моніторинг ситуації з повітря. Загрози житловому сектору немає.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Миколаївській області.

"На місці працюють вогнеборці міських підрозділів ДСНС. Орієнтовна площа пожежі становить 30 гектарів", — йдеться в повідомленні.

Надзвичайник ліквідує пожежу. Головне управління ДСНС України у Миколаївській області

За інформацією ДСНС, через відсутність під'їзду техніки до осередків горіння та високу рослинність гасити пожежу вкрай важко.

Пожежа на відкритій території. Головне управління ДСНС України у Миколаївській області

Також процес гасіння ускладнений через те, що територія є потенційно забрудненою вибухонебезпечними предметами і є загроза детонації.