У Миколаєві офіційно відкрили канцелярію посольства Данії в Україні за участі міністрів закордонних справ

Міністри МЗС Данії та України. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

На Миколаївщину з робочим візитом прибув міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та міністр закордонних справ Данії Ларс Локке Расмуссен. Біля канцелярії посольства Данії у Миколаєві підняли прапори двох країн.

Про це з місця події повідомили кореспонденти Суспільного.

"Вперше міністр МЗС Данії в Україні, але на своїй території", — зазначив міністр МЗС України Кулеба.

Новостворений офіс посольства Данії у Миколаєві відіграватиме ключову роль у відновленні Миколаєва та області, зазначив данський посадовець. Востаннє Локке Расмуссен був в Україні у січні 2023 року.

"Сьогодні я на власні очі переконався, наскільки розвинулося партнерство між Данією та Миколаєвом. Свідченням цих відносин є офіс у Миколаєві. Це символ безперечної підтримки Данією України та його поява демонструє наше зобов’язання виконати відповідальність Данії щодо відновлення міста Миколаєва та області", — зазначив міністр ЗС Данії.

Посадовець додав, що відбудова України не може чекати, допоки закінчиться війна з Росією.

"Ви, український народ, повинні мати можливість продовжувати своє повсякденне життя. Це, очевидно, непросто, коли Росія навмисно цілить у критичну інфраструктуру. Я дуже захоплююся тим, чого ви досягли, відколи рік тому я був у Миколаєві", — розповів Расмуссен.

Що відомо про візит міністра ЗС Данії

• В Україну приїхав міністр закордонних справ Данії Ларс Локке Расмуссен. Це його четвертий візит в Україну на посаді глави МЗС.