У Миколаєві повідомляють про можливе замінування будівлі СБУ

Сьогодні, 14 серпня, до поліції надійшло повідомлення про замінування будівлі Управління Служби безпеки України у Миколаївській області.

Про це повідомляє Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради.

За даними відомства, на електронну пошту Головного управління Нацполіції в Миколаївській області надійшло повідомлення про замінування будівлі Управління СБУ в Миколаївській області.

"Будьте обережні! Зберігайте спокій та відійдіть якнайдалі від будівлі та не перебувайте поряд".

У Службі безпеки України кореспондентам Суспільного повідомили, що наразі ситуацію не коментують.

Читати ще

Читати ще Відновлення навчальної бази. На Миколаївщині професійний ліцей отримав допомогу від Литви