У Миколаєві працюють інспектори з паркування: що відомо про оплату штрафів

У Миколаєві вже тиждень працюють інспектори з паркування. Вони контролюють порядок на парковках міста. Штрафи накладають за порушення правил зупинки, стоянки, паркування, несплату послуг та зупинку на місцях для електромобілів.

Про це повідомило Управління транспортного комплексу, зв'язку та телекомунікацій ММР.

Оплатити штраф миколаївці можуть у будь-якому зручному відділенні банку. Також його можна сплатити й в онлайн-банкінгу: "Приват24", "Монобанк", "Абанк" тощо.

"Пільговий період діє впродовж 10 банківських днів із моменту отримання повідомлення про адмінправопорушення. У цей період ви можете заплатити половину суми штрафу", — йдеться в повідомленні.

Штраф може залишитися незакритим після оплати, якщо здійснити її неналежним чином.

"Наприклад, не вказати серію та номер повідомлення (позначається латинськими літерами "MYK" та номер) або неправильно вказати державний номерний знак транспорту у призначенні платежу. Також можна невірно ввести реквізити чи здійснити платіж без урахування комісії, він міг бути неідентифікованим і тим самим стає незарахованим", — йдеться в повідомленні.

На автомобілі залишили повідомлення/постанову про штраф за порушення правил паркування. Миколаївська міська рада

Зберігайте всі квитанції про оплату та надсилайте їх копії на номер телефону 0(99)5406813 у будь-якому месенджері (Viber, Telegram або WhatsApp) або на електронну пошту [email protected].

Перевірити статус оплати можна на сайті Миколаївської міської ради, відсканувавши верхній QR-код на повідомленні/постанові.

При втраті повідомлення про адміністративне правопорушення необхідно прийти за адресою: вулиця Адміральська, 20, із технічним паспортом і паспортом, що посвідчує людину. Після пред’явлення документів спеціалісти повторно нададуть втрачене повідомлення/постанову.

В разі несплати штрафу інформація надходить до Державної виконавчої служби для подальшого примусового стягнення.