У Миколаєві сталося масштабне аварійне відключення електроенергії

Електроопори. Getty Images

У Миколаєві 10 квітня в усіх районах міста зникло електропостачання. Це пов'язано з аварійною ситуацією на мережі.

Про це кореспондентам Суспільного повідомили у пресслужбі "Миколаївобленерго".

Зі інформацією "Миколаївобленерго" електроенергія зникла у абонентів усіх районів міста та у декількох населених пунктах області.

"Маємо масштабне аварійне відключення. Де немає світла — то не за погодинними графіками! Вже працюємо над перезаживленням споживачів", — повідомили у пресслужбі підприємства.

Без світла залишалися 222 тисяч побутових та 17,3 юридичних споживачів, повідомили в "Миколаївобленерго".

ДОПОВНЕНО 12:30

Станом на 12:00 всі 178 населених пунктів, які були без електропостачання, знову зі світлом.

"Перевіряємо поодинокі заявки та продовжуємо боронити "енергетичний фронт".

Крім того відключення електроенергії у регіоні сталося і в ніч на 10 квітня. Близько 03:00 російський безпілотник влучив у енергетичне підприємство Миколаївщини. Внаслідок удару виникла пожежа, а частина споживачів лишилася без електроенергії.

"З ночі були змушені відключити мешканців Баштанської, Снігурівської та Березнегуватської дільниць. До початку робочого дня вдалося відновити електроживлення майже 33,5 тис. домоволодінь", — повідомили у пресслужбі підприємства.