У Миколаєві та Одесі об’єднають університети — МОН

За інформацією: Суспільне.

Академічні головні убори. Ілюстративне фото: GETTY IMAGES

Кабінет Міністрів України п'ятого січня ухвалив розпорядження про об’єднання закладів вищої освіти у Миколаєві та Одесі. Рішення про реорганізацію закладів необхідні, аби підвищити якість вищої освіти.

Про це повідомили на сайті Міністерства управління освіти і науки України.

Університети Миколаєва

Таким чином об'єднають Миколаївський національний університет імені Сухомлинського із Національним університетом кораблебудування імені Адмірала Макарова.

"Згодом із цих двох закладів утворять багатогалузевий Університет кораблебудування і розвитку півдня (УКРоП)", — йдеться у повідомленні міністерства.

За підрахунками МОН, у новому закладі розвиватиметься автономний інститут, який повинен посилити педагогічний напрям у регіоні.

Університети Одеси

Одеський державний екологічний університет, а також Фізико-хімічний інститут захисту навколишнього середовища і людини, приєднають до Одеського національного університету імені Мечникова.

"В обох новостворених закладах для студентів створять розширені можливості вибору дисциплін, а працівники матимуть кращі умови для проведення досліджень завдяки інвестиціям у нове науково-навчальне і лабораторне обладнання"

Довідковий Миколаїв