У Миколаєві в аварії травмувалася 19-річна дівчина

Місце аварії, 24 грудня 2023 року. Фото: Національна поліція

У ніч на 24 грудня у Миколаєві на проспекті Центральному сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль "MAZDA CX-7" скоїв наїзд на 19-річну дівчину-пішохода.

Про це повідомляє Головне управління Нацполіції у Миколаївській області.

За інформацією правоохоронців, водій "MAZDA CX-7", не впоравшись з керуванням, виїхав за межі проїжджої частини. Автомобіль врізався в дерево та наїхав на 19-річну дівчину-пішохода.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди дівчину з травмами доставили у лікарню.

За попередніми даними правоохоронців, в автомобілі перебували чоловіки 27 та 28 років. Після медичного освідування у крові 27-річного виявили 1,2 проміле алкоголю, у 28-річного — 1,4 проміле алкоголю.

Правоохоронці призначили низку експертиз для встановлення, хто саме з чоловіків перебував за кермом у момент скоєння дорожньо-транспортної пригоди та чи перебував в машині ще хтось.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за фактомза частиною 1 статті 286-1 Кримінального кодексу України "Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння". Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до п’яти років.

Відділ розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління просить громадян, які володіють будь-якою інформацією про обставини дорожньо-транспортної пригоди, звернутись за телефоном 067-518-66-21 або 102.