У Миколаєві відкрили Меморіал памʼяті загиблих військовослужбовців ВМС ЗСУ

У Миколаєві 26 серпня відкрили Меморіал памʼяті загиблих воїнів Військово-Морських Сил ЗСУ. У заході взяв участь командувач ВМС ЗСУ та віцеадмірал Олексій Неїжпапа.

Про це повідомили у Миколаївській обласній військовій адміністрації.

У відомстві зауважили, розпочали захід підняттям Державного прапора України та прапора ВМС ЗСУ. Гімн України виконав військовий оркестр.

"Памʼять загиблих захисників, які цінною власного життя виборювали незалежність нашої держави, присутні вшанували хвилиною мовчання, а також покладанням квітів до меморіалу", — йдеться у повідомленні.

Військовий стоїть біля Меморіалу пам’яті, 26 серпня 2024 року Миколаївська ОВА/Facebook

Присутні на відкритті Меморіалу пам’яті Миколаївська ОВА/Facebook

Командувач ВМС ЗСУ – віце-адмірал Олексій Неїжпапа, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім біля Меморіалу пам’яті Миколаївська ОВА/Facebook

Присутні на відкритті військовослужбовці ВМС ЗСУ Миколаївська ОВА/Facebook

Військовий оркестр виконує Гімн України Миколаївська ОВА/Facebook

"Пишаюся вами, бо ви формуєте справді потужну армію. Хочу побажати вам ще більше сил, міцного здоров’я та мирного неба над головою. Разом до перемоги! Слава Україні!", — сказав на відкритті меморіалу начальник ОВА Віталій Кім.

Крім того, цього дня відбулось нагородження особового складу державними нагородами та заохочувальними відзнаками, розповіли в ОВА.

Читати ще

Читати ще Два пасажири загинули, водій отримав травми: на Баштанщині Миколаївської області сталась аварія