У Миколаєві військові отримали сертифікати на придбання житла

Військовослужбовці тримають сертифікати на придбання житла, 27 грудня 2023 року. Фото: Миколаївська міська рада

У Миколаєві 27 грудня військовослужбовцям вручили сертифікати на придбання житла. Загалом за час дії програми 199 захисників отримали гроші для покупки власного житла.

Про це повідомили на сайті Миколаївської міської ради.

"Для мене велика честь сьогодні(27 грудня — ред.) бути разом з вами, представляти громаду Миколаєва і мати можливість зробити те, заради чого я тут. Кожен з вас – достойна людина, яка заслуговує на те, щоб отримати винагороду від держави. Я хотів би подякувати вам за віддану службу", — сказав міський голова Олександр Сєнкевич.

Сертифікати, 27 грудня 2023 року. Фото: Миколаївська міська радаЧастина від ПДФОПодаток на доходи фізичних осіб, що надходила до бюджету міста, поверталася у військові частини на придбання необхідного їм спорядження, а інша частина — на сертифікати. Хто отримає кошти на придбання власного помешкання, визначали військові частини. Військові самостійно обирають та вирішують, яку саме квартиру придбати.

"Хочу подякувати вашим сім'ям, адже вони постійно переживають за вас. Сподіваюсь, що нові житлові умови сприятимуть тому, що ваші родини будуть ще міцнішими. Вітаю вас зі святами та бажаю перемоги у 2024 році", — сказав Олександр Сєнкевич.

Миколаїв став одним із перших міст України, що започаткувало програму забезпечення житлом військовослужбовців ЗСУ.