У Миколаєві виникла пожежа в багатоповерхівці

Ілюстративне фото: GETTY IMAGES

У Миколаєві 3 березня о 22:49 по вулиці Оберегова у дев’ятиповерховому житловому будинку на п’ятому поверсі виникла пожежа в тамбурі. Госпіталізували до лікарні жінку.

Про це повідомили у Telegram-каналі Головного управління ДСНС України в Миколаївській області.

У ДСНС зазначили, що на місце події направили три відділення 1 ДПРЧ Державний пожежно-рятувальний загін.та чергову зміну оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

У результаті загоряння утворилось сильне задимлення, яке розповсюдилось на нижні й верхні поверхи.

«Під час поквартирного обходу рятувальників разом із медиками в одній з квартир виявили маломобільну літню жінку 1945 р.н., яка попередньо надихалась продуктами горіння. Постраждалу евакуйовано та госпіталізовано до медичного закладу», — йдеться в повідомленні, передає myfront.

Крім того, в одній з квартир на верхньому поверсі, куди також дістався дим, медики оглянули родину та рекомендували госпіталізувати їх тримісячну дитину, яка за зовнішнім оглядом мала ознаки отруєння продуктами горіння.

Надзвичайники ліквідували пожежу о 23:26 на площі 10 квадратних метрів, причина її виникнення встановлюється.

Від ДСНС залучали 15 вогнеборців та 4 спецавтомобілі.