У Миколаївській області через російські обстріли виникли п’ять пожеж — ДСНС

Протягом 8 липня російські війська обстрілювали Миколаївщину з різних видів озброєння, зокрема крилатими та балістичними ракетами. Внаслідок падіння боєприпасів та їхніх уламків виникли п'ять пожеж.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Миколаївській області.

"Традиційно, "військовими об'єктами", які знищив минулої доби ворог, стали житлові будинки, господарчі споруди, сухостої, пожнивні залишки", — йдеться у повідомленні.

Рятувальник гасить пожежу у приміщенні, Миколаївщина, 8 липня 2024 року. ДСНС

Загальна площа пожеж склала понад 100 га. Вогнем знищено дві будівлі, які наразі не експлуатуються, 11 господарчих споруд, літню кухню. Пошкоджено — житловий будинок, дві господарчі споруди. Вогнеборці врятували п'ять житлових будинків та п'ять господарчих споруд.

Спецавтомобілі на місці пожежі, Миколаївщина, 8 липня 2024 року. ДСНС

Загалом від ДСНС на гасіння пожеж після обстрілів залучались понад 50 вогнеборців, 12 спецавтомобілів. Допомагали підрозділи місцевої пожежної охорони, місцеві підприємці та фермери, які надавали техніку для підвозу води.

Читати ще

Читати ще На Миколаївщині провели в останню путь полеглого захисника України