У Миколаївській області горіла лісосмуга. Полум’я охопило п’ять гектарів земель

У Миколаївській області поблизу села Половинки 12 серпня зайнялася лісосмуга. О 17 годині рятувальники локалізували пожежу на п'яти гектарах. Вогонь охопив дерева, чагарники й посіви.

Про це кореспондентам Суспільного повідомив начальник 2 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Миколаївській області Олександр Остафій.

Рятувальників сповістили про займання на території Веснянської громади приблизно о 15 годині. На місці горіла рослинність: суха трава, чагарники, дерева, розповідає Олександр Остафій.

Вогонь випалив пшеницю Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

Площа, яку охопило полум’я ГУ ДСНС у Миколаївській області

Рятувальник гасить пожежу Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

Площа, яку охопило полум’я ГУ ДСНС у Миколаївській області

Коли вогонь охоплює площу більш ніж два гектари, надзвичайники використовують безпілотники.

"Це дозволяє нам краще визначити напрямок (вогню — ред.) і направити туди всі сили і засоби для гасіння пожежі", — додає чоловік.

Начальник 2 ДПРЗ ГУ ДСНС в Миколаївській області Олександр Остафій. 12 серпня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Назарій Рубаняк

Над ліквідацією пожежі працювали 20 рятувальників, а також п'ять спецмашин й три водовозки.

Спецавтомобіль пожежників прибув до місця, де зайнявся вогонь. Миколаївщина, 12 серпня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Назарій Рубаняк

За словами Олександра Остафія, влітку буває до 20 пожеж на день.

Читати ще

Читати ще На Миколаївщині провели в останню путь солдата Анатолія Пасічника

Читати ще Вилучили канабіс на понад півтора мільйона гривень: на Миколаївщині підозрюють чоловіка у збуті наркотиків