У Миколаївській області на ставку загинув чоловік

Рятувальники дістають тіло загиблого на ставку, Миколаївщина, 13 січня 2024 року. Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області/Facebook

У Баштанці Миколаївської області на ставку загинув чоловік 1964 року народження. Тіло дістали з промерзлої ополонки та витягли на берег.

Про це 13 січня 2024 року повідомили у пресслужбі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області.

"За інформацією (поліції — ред.), ввечері він приїхав до заледенілої водойми на власному автомобілі й додому вже не повернувся", — повідомили у відомстві.

Рятувальники, за допомогою надувного човна дістались до ополонки, в якій видно було одяг людини. Тіло загиблого витягли на берег.

У ДСНС закликають людей не виходити на тонкий лід.

"Шановні громадяни, у північних районах нашої області на водоймах стала крига товщиною приблизно п'ять сантиметрів, вона не достатньо міцна і не надійна навіть для того, щоб витримати одну людину", — додали надзвичайники.