У Миколаївській області протягом тижня народилися 89 дітей

Новонароджений. Ілюстративне фото: Getty Images

На Миколаївщині протягом тижня, з 20 до 26 листопада, народилися 89 дітей. З них одна двійня. В обласному центрі — 52 новонароджених.

Про це йдеться на сайті управління охорони здоров'я Миколаївської обласної військової адміністрації.

За минулий тиждень, з 20 до 26 листопада, у миколаївських лікарнях народилися 89 дітей. Серед немовлят, які побачили світ минулого тижня, 45 дівчат та 44 хлопці.

З найменшою вагою 850 грамів народилася дитина в КНПКомунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради.

У Миколаєві з 17-го до 26 листопада народилися 52 дитини. З них — 28 хлопців та 24 дівчини.

Миколаївський міський голова зазначив, що на вихідних, під час негоди, у пологових будинках міста народилися 13 дітей — п'ять хлопців та вісім дівчат.

"Усі пологи пройшли добре. Вітаю родини з поповненням", — повідомив Олександр Сєнкевич.