У Миколаївській області затримали підозрюваного у збуті боєприпасів та вибухівки — поліція

На Миколаївщині правоохоронці затримали 25-річного чоловіка, підозрюваного у продажі вибухівки й боєприпасів. У його помешканні слідчі виявили різнокаліберні набої.

Про це восьмого серпня повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Миколаївській області.

На місці, де затримували чоловіка, у нього вилучили дві гранати типу Ф-1Ручна граната дистанційної дії, призначена для ураження живої сили в оборонному бою. і РГД-5Протипіхотна уламкова ручна граната дистанційної дії, наступального типу., майже 200 набоїв та 10 тисяч гривень, які підозрюваний отримав за продаж зброї.

Вилучена у підозрюваного зброя. Головне управління Національної поліції у Миколаївській області

Слідчі повідомили чоловіку про підозруЗа частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. у незаконному поводженні зі зброєю, боєприпасами та вибухівкою. Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

Читати ще

Читати ще На Миколаївщині вибухотехніки знешкодили касетний снаряд та вилучили гранату