У небі над Миколаївщиною вночі знищили сім «шахедів» рф

КИЇВ. 15 вересня. УНН. Під час нічної атаки армії рф українська ППО знищила сім ворожих ударних БпЛА «Shahed-136/131 в Миколаївській області, повідомляє голова ОВА Віталій Кім, пише УНН.

Цитата

“Вночі, 15 вересня, ворог атакував Україну ударними БпЛА типу «Shahed-136/131» з південно-східного напрямку (Приморсько-Ахтарськ – рф). Силами та засобами повітряного командування «Південь» на Миколаївщині знищено сім ворожих ударних БпЛА «Shahed-136/131”, — йдеться у повідомленні.

Доповнення

Раніше УНН повідомляв, що У ніч на 15 вересня в Миколаївській області працювала ППО. А вранці росіяни з РСЗВ завдали удару по відкритій території Радсадівської територіальної громади.

Загалом Сили оборони у ніч на 15 вересня знищили усі 17 ворожих ударних дронів “Shahed-136/131” запущених російськими військами.

Джерело: УНН