У Снігурівці на Миколаївщині пролунав вибух

Розбита будівля у Снігурівці після російських ударів у 2022 році, грудень 2023 року. Архівне фото: Світлана Кльосова/Суспільне Миколаїв

У Снігурівці на Миколаївщині другого січня пролунав вибух після оголошення повітряної тривоги. Тривога в області триває з 18:08.

Про це повідомив начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта.

За словами Івана Кухти, станом на 18:20 уточнюють інформацію про можливі пошкодження та постраждалих

Місцевих жителів просять перебувати в укриттях та не знімати наслідки удару.

"Прошу мешканців міста відійти від вікон, залишатись у безпечному місці до відбою тривоги та дотримуватись правила двох стін. Також є велике прохання — нічого не знімати й не викладати в інтернет", — написав очільник МВА.

Що відомо про Снігурівку під час повномасштабного вторгнення

• Військовослужбовці Російської Федерації 19 березня 2022 року захопили Снігурівку. Окупаційна адміністрація Херсонщини оголосила підконтрольними захоплені населені пункти Миколаївської області.
  • Десятого листопада 2022 року Сили оборони України звільнили місто Снігурівка.
  • Востаннє російські війська 5 грудня 2023 року атакували Снігурівку. Внаслідок падіння уламків збитих безпілотників виникло займання будівлі — станції технічного обслуговування та будівлі шиномонтажної станції, які загасили. Також пошкоджено приватне домоволодіння. Загиблих та поранених немає.