У Снігурівській громаді на Миколаївщині встановлюють резервні підстанції для водопостачання

Сонячна електростанція для живлення водопоставчання, 12 січня 2024 року. Фото: Іван Кухта/Телеграм

У Снігурівській громаді на Миколаївщині встановлюють системи резервного живлення на свердловинах водопостачання. Це дозволить забезпечити питною водою жителів шести населених пунктів громади під час відключення електрики.

Про це 12 січня повідомив начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта.

За словами Івана Кухти, системи резервного живлення складаються із сонячних електростанцій, акумуляторів та відповідного електронного обладнання.

"Встановлення цих систем дасть можливість забезпечити безперебійну роботу системи водопостачання у відповідному населеному пункті як у світлу, так і в темну пору доби у випадку відключення електроенергії або під час можливих блекаутів. Працюємо далі!", — зазначив Іван Кухта.

Системи обладнають у селах Тамарине, Кобзарці, Першотравневе, Калинівка, Юрʼївка та Василівка, зазначається у повідомленні.