Україна не може чекати вступу до НАТО ще 75 років — Кулеба

Україна не може чекати ще 75 років, щоб відсвяткувати вступ до НАТО.

Про це заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба в інтерв’ю CNN, передає Укрінформ.

«За останні дні на всіх рівнях ми чули дуже обнадійливі меседжі щодо того, що шлях до членства є «незворотним» і що Україна буде в НАТО. Але ми не можемо чекати ще 75 років, щоб відсвяткувати вступ України. Це має відбутися раніше, а не пізніше», — наголосив глава МЗС.

Він підкреслив, що це єдиний спосіб забезпечити стратегічну безпеку й стабільність у євроатлантичному регіоні.

«Саме тому ми продовжуватимемо працювати над забезпеченням швидкого приєднання України до НАТО», — сказав міністр.

Кулеба також висловив переконання, що зобов’язання з боку НАТО щодо поставок зброї будуть виконані, однак зауважив, що «викликом є час реалізації» цих обіцянок.

«І ми просимо всіх наших партнерів пришвидшити поставки, тому що нам це потрібно «тут і зараз» — для захисту наших міст, енергетичної інфраструктури, для забезпечення нашим військовим можливостей для утримання лінії оборони й знищення російських окупантів», — наголосив очільник зовнішньополітичного відомства.