Україна в ОБСЄ: Тактика росіян — зрівняти все з землею за будь-яку ціну

Російська військова стратегія в війні проти України полягає у тому, щоб зрівняти все з землею задля забезпечення  просування вперед за будь-яку ціну.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявила заступниця постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні Наталія Костенко під час засідання Форуму безпекового співробітництва ОБСЄ у середу.

"Нинішня ситуація на фронті яскраво демонструє російську військову стратегію, яку можна схарактеризувати як "зрівняти все з землею, щоб забезпечити просування вперед за будь-яку ціну". Цифри говорять самі за себе: щоб захопити лише один район міста Часів Яр на Донеччині, російські війська втратили до 5 тис. солдатів. Підрозділи Збройних сил України були змушені відступити з цього району лише після того, як кожна будівля була повністю зруйнована", — сказала вона.

Українська дипломатка вказала на оцінки незалежних дослідників, згідно з якими "у 2024 році російські збройні сили втрачали одного солдата на кожні чотири квадратні метри української землі".