Україну запросять до НАТО, коли союзники погодяться на це і будуть виконані всі умови

Країни НАТО запросять Україну приєднатися до Північноатлантичного альянсу, коли союзники погодяться на це і будуть виконані всі умови.

Як передає Укрінформ, про це йдеться в заяві Ради Україна – НАТО, оприлюдненій у четвер главами держав та урядів, які взяли участь у її засіданні.

«Країни НАТО підтверджують, що вони зможуть направити запрошення Україні приєднатися до Північноатлантичного альянсу, коли союзники погодяться на це й будуть виконані всі умови. Рішення саміту НАТО і Ради Україна — НАТО в поєднанні з поточною роботою країн НАТО є мостом до членства», — йдеться у документі.

Зазначається, що рішення саміту НАТО і Ради Україна — НАТО у поєднанні з поточною роботою країн НАТО є мостом до членства».

У документі наголошується, що «майбутнє України – в НАТО» і що «Україна стає дедалі більш функціонально сумісною та політично інтегрованою із Північноатлантичним альянсом».

Підкреслюється, що Росія несе повну відповідальність за війну, «яка є кричущим порушенням міжнародного права, включаючи Статут ООН, за що вона має понести повну відповідальність».