З початку каденції свої повноваження склали 9 депутатів Миколаївської обласної ради

Під час сесії Миколаївської облради депутати проголосували за складання повноважень Олега Маляренка — представника забороненої нині партії "Наш край". Натомість до депутатського корпусу приєдналися двоє представників від партії "За майбутнє".

Про це йшлося 15 серпня під час сесії Миколаївської обласної ради.

Депутати обласної ради підтримали рішення про складання мандату депутатом Олегом Маляренком. У 2020 році чоловіка було обрано від політичної партії "Наш край".

Натомість мандати отримали двоє представників парії "За майбутнє" — Анатолій Ніколенко та Наталія Тарнавська.

"За рішенням територіальної виборчої комісії, депутатом визнається наступний за черговістю кандидат у відповідному територіальному або єдиному списку від місцевої організації політичної партії у порядку, передбаченому частиною 5 статті 283 кодексу", — повідомила голова Миколаївської обласної ТВК Юлія Волчан.

Загалом з початку каденції нинішнього депутатського корпусу, свої повноваження склали дев'ять людей.

Що відомо про Анатолія Ніколенка та Наталію Тарнавську

Анатолій Ніколенко є директором виробництва ППФ "Сідкорн", був членом політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", у 2015 році висувався від неї до Миколаївської обласної ради, а у 2020 — від політичної партії "За майбутнє".

Про Наталію Тарнавську у відкритих джерелах інформація відсутня.

Читати ще

Читати ще Депутат Миколаївської облради Кормишкін склав повноваження

Читати ще Депутати Миколаївської міськради достроково припинили повноваження свого колеги Олега Третяка

Читати ще Миколаївського депутата Невінчаного позбавили мандата