З російського полону в Україну повернули 20 морпіхів з миколаївської 36 бригади

В Україну 14 вересня 2024 року в результаті обміну полонених з Росією повернули 103 людини. Серед них 20 миколаївських морпіхів, які боронили Маріуполь та потрапили у полон.

Про це повідомили у 36 окремій бригаді морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського.

У пресслужбі розповіли, що 17 морпіхів з 36 бригади, двоє з 1 окремого батальйону морської піхоти та один з 501 батальйону: "Усі потрапили у полон, мужньо обороняючи Маріуполь".

"Командування 36 окремої бригади морської піхоти зустріло та привітало наших побратимів з поверненням на вільну українську землю", — йдеться в повідомленні 36 бригади.

З російського полону в Україну повернули 20 морпіхів з миколаївської 36 бригади 36 ОБрМП

На повернутих морпіхів очікує курс лікування та реабілітації, додали у бригаді.

"Щиро дякуємо всім, хто доклав зусиль для повернення наших побратимів з російського полону! Радіємо разом з родинами та близькими наших воїнів. Пам'ятаємо про кожного. Повернемо всіх. Помстимося!"

В Україну повернули 20 морських піхотинців з 36 бригади. 14 вересня 2024 року. 36 ОБрМП

• Нагадаємо, що 13 вересня у результаті обміну повернули 49 військових та цивільних. Серед них 13 морпіхів 36 бригади.
  • 14 вересня з російського полону повернулися 15 жителів Миколаївщини, повідомив начальник ОВА Віталій Кім у Телеграм.

Читати ще

Читати ще Цифрова база проєктів з відбудови: громади Миколаївщини співпрацюють з екосистемою DREAM

Читати ще Облаштовує окопи та бліндажі: чоловік з Миколаївщини служить екскаваторником у 41 окремій механізованій бригаді