За добу на Миколаївщині відновили електроенергію у 15 населених пунктах

Фахівці відновлюють пошкоджені внаслідок негоди електромережі, Миколаївщина, 13 січня 2024 року. Фото: АТ «Миколаївобленерго»

На Миколаївщині за добу відновили електропостачання у 15 населених пунктах. Фахівці продовжують ремонтувати електроопори, пошкоджені негодою.

Про це 13 січня 2024 року повідомили в АТ "Миколаївобленерго".

"Погода продовжує чинити перепони нам і навіть нашій техніці. Та, попри мороз і ожеледицю, роботи з ліквідації наслідків негоди тривають", — розповіли у пресслужбі.

За даними фахівців, протягом доби світло відновили для 1 000 споживачів.

Що відомо про відключення електроенергії на Миколаївщині

• На території Миколаївської області через вихід південного циклону, з 7 до 9 січня, відбулося погіршення погодних умов.
  • Миколаївський центр гідрометеорології попередив про збереження ожеледиці впродовж 10, 11 та 12 січня.
  • На Миколаївщині 10 січня тривала робота з ліквідації наслідків негоди. На півночі області повалені понад 300 електроопор.
  • Долати наслідки негоди "Миколаївобленерго" допомагали фахівці з Одещини, Черкащини, Запоріжжя, Харківщини та Тернопільщини.
  • Протягом ночі з 10 на 11 січня фахівці акціонерного товариства "Миколаївобленерго" повернули електроживлення у вісім населених пунктів Миколаївщини.
  • Станом на ранок 12 січня знеструмленими через негоду лишаються 35 населених пунктів — це 2,4 тисячі споживачів.