«За національно-патріотичне виховання громадян». Жителька Миколаївщини отримала премію за особливі досягнення молоді

Ксенія Болотських. Фото: голова Баштанської райдержадміністрації Владислав Дмитрів/Telegram

16-річна жителька селища Казанка Миколаївської області Ксенія Болотських отримала грошову премію від Кабінету Міністрів України. Дівчина та ще 19 стипендіатів отримали нагороду за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Про це 25 грудня повідомив голова Баштанської райдержадміністрації Владислав Дмитрів у Telegram.

За його словами, грошову премію отримала 16-річна Ксенія Болотських — студентка педагогічного коледжу.

"Ксенія — талановита, багатогранна особистість, котра займається творчою та волонтерською діяльністю, членкиня Казанківської Молодіжної Ради, благодійної організації "Джерело Рідного Краю", студентка комунального закладу фахової передвищої освіти "Новобузький фаховий педагогічний коледж" Миколаївської обласної ради, Миколаївської області", — йдеться у повідомленні.

Ксенія Болотських з дипломом. Фото: голова Баштанської райдержадміністрації Владислав Дмитрів/Telegram

Дівчина — одна з 20 стипендіатів.

Вона отримала премію у номінації "За національно-патріотичне виховання громадян, утвердження національної ідентичності громадян на основі духовних цінностей українського народу, національної самобутності, підготовку молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, самовідданість, виявлену в захисті незалежності і територіальної цілісності України, популяризацію серед молоді служби у Збройних Силах та інших утворених відповідно до закону військових формуваннях та правоохоронних органах".

"Загалом премії присуджували у семи номінаціях особам віком до 35 років, досягнення яких сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Щиро вітаю Ксенію з перемогою та бажаю подальших творчих здобутків й нових звершень", — написав Владислав Дмитрів.