«За віддану службу». На Миколаївщині нагородили гвардійську вівчарку Емму

Кінолог Максим та вівчарка Емма. Фото: 19 Миколаївський полк охорони громадського поряку НГУ

Вівчарку 19-го Миколаївського полку охорони громадського порядку Нацгвардії відзначили медаллю "За віддану службу". Емма шукає вибухівку та зброю, допомагає військовим нести службу на блокпостах.

Про це 14 грудня повідомили в 19 Миколаївському полку охорони громадського порядку Національної гвардії України на Facebook.

Собака отримала медаль вже вдруге. З кожним разом ступінь все вище й вище, каже кінолог та господар вівчарки Максим Табурін.

"Ми дуже пишаємось нашою Еммою. Звісно, сьогодні вона отримає смаколик за свої досягнення, Емма незамінний помічник на блокпостах. Вона в нас серйозна, відповідальна, але водночас дуже грайлива, любить увагу та теплі почісування за вушком", — розповідає кінолог Максим.

Медалі гвардійської вівчарки Емми. Фото: 19 Миколаївський полк охорони громадського поряку НГУ

Службові собаки шукають вибухові боєприпаси, допомагають саперам у розмінуванні звільнених територій, виявляють диверсантів та заборонені речовини, зазначають у 19 Миколаївському полку охорони НГУ.

Помічниця гвардійців. Фото: 19 Миколаївський полк охорони громадського поряку НГУ

Що відомо про нагороди вівчарки Емми

• Миколаївський нацгвардієць розповів про професійний шлях з підопічною вівчаркою. Собаку та її господаря Максима Табуріна за досягнення у службі нагородили відзнаками Командувача Нацгвардії України.