«Задимлення не було». У Миколаєві в палаці культури «Корабельний» сталася пожежа

За інформацією: Суспільне.

Олексій Чебан, 23 січня 2024 року. Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

Про пожежу Олексію розповіла його заступниця. Чоловік приїхав до закладу вже за сім хвилин.

"Десь на початку 18 години мені зателефонувала заступниця і сказала, що розпочалася евакуація у палаці культури дітей у зв'язку з тим що, виникла пожежа. Я прибув рівно через сім хвилин, всі вже були евакуйовані", — говорить директор закладу.

Горище закладу, де сталася пожежа, 23 січня 2024 року. Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

Зусиллями 28 рятувальників вогонь загасили, розповідає начальник пожежно-рятувальної частини Олександр Довгопол.

"У приміщенні знаходилися люди, а також діти, тому що там проводили заняття. Ми відключили електроенергію та евакуювали 47 людей, з них — 42 дитини", — говорить Олександр.

Олександр Довгопол, 23 січня 2024 року. Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

Локалізували вогонь о 17:22, а вже о 18:06 ліквідували, каже Олександр. Площа займання — 30 квадратних метрів. Наразі триває розслідування та вияснення причин займання на горищі будівлі.

Що відомо про палац культури "Корабельний"

  • П'ятого липня 2022 року одна із російських ракет влучила у великий зал, повністю зруйнувала його, утворилися тріщини по всьому фасаду. Будівля зруйнована на 80 відсотків. Працівники закладу в момент вибуху були на місці, утім ніхто не травмувався.
  • 22 січня 2024 року горів дах будинку культури. На місці працювали рятувальники 5 й 4 державних пожежно-рятувальних частин та чергова зміна оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.
Довідковий Миколаїв