Загинув під час бойового завдання: на Миколаївщині в останню путь проводжають полеглого воїна

Загиблий військовий Юрій Андрєєв Євгенович. Фото: Баштанська міська територіальна громада

На Миколаївщині, у Баштанській громаді, в останню путь проводжають полеглого військовослужбовця Юрія Андрєєва. На знак скорботи, восьме лютого оголосили Днем жалоби у громаді.

Про це сьомого лютого повідомили у пресслужбі Баштанської міської територіальної громади.

Загиблий український військовий Юрій Андрєєв — житель села Явкине, розповіли у пресслужбі.

"Від імені всієї громади висловлюємо співчуття родині та друзям загиблого Героя. Розділяємо важкий біль утрати з усіма, хто знав і шанував Юрія", — додали у повідомленні.

На знак скорботи, восьме лютого 2024 року, оголосили Днем жалоби на території Баштанської громади у зв'язку з похованням чоловіка.

"На знак скорботи прохання забезпечити приспущення Державного Прапора України на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях на території міста та старостинських округах", — зазначили у пресслужбі.

Крім того, обмежили організацію концертів та свят, заборонили вмикати розважальну музику в закладах торгівлі та громадського харчування на території громади.