«Заходь та й живи!». На Миколаївщині Шевченківська громада отримала модульні будинки від волонтерів

Анна. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Модульні будинки отримали шість родин із Шевченкового, розповідає голова громади Олег Пилипенко.

""Caritas-Spes-Odessa" у співпраці із їхнім офісом у Люксембурзі надав шість модульних будинків для жителів нашої громади, ті у кого повністю знищили майно. Модульний будинок повністю із панелей. Він повністю буде обмебльований, повністю готовий до використання і найголовніше, що люди вже можуть заселитись", — говорить Олег Пилипенко.

Модульний будинок зсередини. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Модульне житло обладнане електроенергією, опаленням та водопостачанням, говорить директор "Caritas-Spes-Odessa" Отець Пйотр Росохацкі.

За його словами, перша співпраця з Шевченківською громадою — це гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів. Потім вони почали відбудовувати будинки, допомагати у ремонтах.

"Ці будинки не дешеві, тому що вони зроблені якісно. Тут не тільки будинок, дві кімнати, санвузол, але і повністю облаштована кухня, також є електрична плита, обігрівачі у всіх кімнатах, так щоб людині тут було комфортно жити", — каже директор організації.

Отець Пйотр Росохацкі. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Усього у громаді пошкоджено та зруйновано понад 2700 будинків, розповів Олег Пилипенко. Близько 1000 вже відновили в співпраці із волонтерськими фондами та благодійними організаціями.