Закопав у лісосмузі: жителя Миколаївщини підозрюють у вбивстві співмешканки

Жителю Миколаївщини оголосили про підозру у вбивстві співмешканки. За даними слідства, між ними виникла сварка, під час якої чоловік побив жінку стільцем, а коли з'ясував, що вона мертва — вирішив закопати у лісосмузі.

Про це 14 жовтня повідомили у пресслужбі Головного управління Нацполіції Миколаївської області.

Дев'ятого жовтня до поліцейського офіцера Мигіївської громади звернулась місцева жителька із заявою про зникнення її 45-річної сестри, яка проживає у селі Бандурка. Заявниця повідомила, що упродовж декількох тижнів її родичка не виходить на зв'язок і де вона може перебувати невідомо.

"Слідчі та оперуповноважені Первомайського райвідділу поліції за участі фахівців кримінального аналізу обласного главку поліції Миколаївщини встановили, що до зникнення розшукуваної причетний її 46-річний співмешканець".

Підозрюваний у відділку поліції. Нацполіція

Правоохоронці з'ясували, що між співмешканцями виник конфлікт, під час якого чоловік декілька разів вдарив жінку по голові стільцем, після чого поїхав.

"Через деякий час чоловік вирішив перевірити як себе почуває співмешканка, тож поїхав знову до будинку. Там фігурант виявив, що жінка лежить на підлозі без ознак життя", — повідомляють у поліції.

Етап розкопування на місці поховання. Нацполіція

За даними слідства, чоловік вирішив приховати сліди убивства. Для цього завантажив тіло співмешканки у багажник, вивіз у лісосмугу неподалік села і закопав. Стілець, яким він завдав ударів, викинув неподалік місця поховання, додають у поліції.

Стілець, який підозрюваний викинув. Нацполіція

Слідчі оголосили чоловіку про підозруза частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України в "умисному тяжкому тілесному ушкодженні, що спричинило смерть потерпілої". Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.

Найближчим часом суд обиратиме затриманому запобіжний захід, повідомили у пресслужбі Нацполіції.

Читати ще

Читати ще Українські бійці відбили масовану російську атаку на Курахівському напрямку