Запустив феєрверк під час повітряної тривоги. На Миколаївщині чоловіка затримали за хуліганство

Підозрюваний, який запускав феєрверк під час повітряної тривоги у Снігурівці, Миколаївщина, 3 січня 2024 року. Фото: ГУ Нацполіції в Миколаївській області

На Миколаївщині у Снігурівці третього січня невідомі запустили салют під час повітряної тривоги. Правоохоронці розшукали та затримали 36-річного місцевого жителя. Чоловіка підозрюють у хуліганстві.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції Миколаївської області.

Інформація про феєрверк надійшла до відділу поліції о 03:20. Оперативники виїхали на місце події та розшукали підозрюваного.

"Зловмисником, який вчинив хуліганські дії, виявився 36-річний місцевий мешканець. Чоловік перебував у стані сп’яніння. Свої дії він пояснив бажанням розважитись", — йдеться в повідомленні поліції.

За даними правоохоронців, неподалік будинку чоловіка лежала використана коробка з-під феєрверка.

Використана коробка з-під феєрверка у Снігурівці, Миколаївщина, 3 січня 2024 року. Фото: ГУ Нацполіції в Миколаївській області

Станом на третє січня 2024 року чоловіку повідомили про підозру у вчиненні хуліганства. Санкція статтіЧастина перша статті 296 Кримінального Кодексу України передбачає ув'язнення строком до п'яти років.

Що відомо про заборону використання салютів

• Від шостого листопада 2023 по всій території України діє заборона на продаж та використання піротехнічних засобів. Запуск салютів, використання петард та феєрверків під час дії воєнного стану заборонено і за таке правопорушення передбачено кримінальну відповідальність.