Завищена вартість робіт та будматеріалів: бюджету Миколаєва завдали збитків на майже 4,5 мільйона гривень

Плитка. Ілюстративне фото: Getty Images

Комунальному підприємству Миколаєва завдали збитків на майже 4,5 мільйона гривень. У договорі щодо ремонту трамвайних колій підозрювані запланували завищену ціну на виконання робіт та будівельні матеріали.

Про це шостого лютого повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Миколаївській області.

За даними правоохоронців, у 2022 році власник будівельного підприємства уклав договір із комунальним підприємством Миколаївської міської ради щодо ремонту трамвайних колій у Центральному районі.

"Організатор разом із директором товариства та ще однією спільницею за попередньою змовою завищили вартість на будівельні матеріали та обсяги виконаних робіт, придбавши бетонну плитку з неякісного матеріалу", — йдеться в повідомленні поліції.

Слідчі встановили, що таким чином міському бюджету завдали збитків на майже 4,5 мільйона гривень.

Станом на шосте лютого затриманим повідомили про підозру в "Привласненні, розтраті або заволодінні майна шляхом зловживання службовим становищем". Санкція статтіЧастина п'ята статті 191 Кримінального кодексу України передбачає до 12 років ув'язнення без права обіймати певні посади з конфіскацією майна.