Збирали гроші для 79 бригади: у Миколаєві працівники реабілітаційного центру разом з батьками влаштували ярмарок

У Миколаєві 12 вересня працівники Центру комплексної реабілітації "Мрія" та батьки пацієнтів організували благодійний ярмарок. Гроші підуть на підтримку миколаївської 79-ї бригади ЗСУ. Вдалося зібрати 26 177 гривень.

Детальніше про це кореспондентам Суспільного розповів організатор Олег Шепель.

На заході для людей влаштували концерт: вокально-танцювальні номери. Кожен міг купити собі сувеніри на згадку.

"Все, що виготовлено і підготовлено, все що буде тут відбуватися й продаватися і збиратися — це ініціатива нашого колективу та наших батьків. Це просто фінансова допомога, а там уже нехай наші воїни розбираються, на що їм треба", — каже Шепель.

Організатор заходу Олег Шепель. Ярмарок у Миколаєві, 12 вересня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Назарій Рубаняк

Тринадцятирічний Данило Гапко разом з іншими дітьми виступає на ярмарку. Хлопець радіє, що зміг долучитися до збору грошей для українських військових.

«Дуже весела атмосфера. Я до цього заходу готувався тим, що вчив пісню, яка буде лунати — «Посміхайтесь». Данило Гапко

Мати хлопця Анастасія додає, що він наполегливо готувався вдома до свого виступу. Данило має інвалідність, через що займається у реабілітаційному центрі.

Ярмарок у Миколаєві, 12 вересня 2024 року Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

До створення сувенірів долучилася місцева жителька Юлія Москаєва, її дитина також реабілітується у центрі. Разом вони створювали металеві таблички.

"Це дуже важливий захід, тому що діти повинні робити ці гарні поробки та дарувати людям щастя та радість. Для них це теж дуже важливо", — вважає Юлія.

Таблички, які виготовила для ярмарку Юлія Москаєва. Миколаїв, 12 вересня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Назарій Рубаняк

Декілька сувенірів для свого молодшого сина Мирослава купила відвідувачка ярмарку Наталія Панчук. Жінка задонатила понад 500 гривень під час благодійної акції.

"Плануємо ще щось купити або просто в баночку кинути (гроші — ред.), якщо щось не знайдемо собі. Треба нашим воїнам допомагати. І якщо хтось чимось може допомогти — це дуже-дуже добре", — розповідає Наталія.

Наталія Панчук з молодшим сином. Ярмарок в Миколаєві, 12 вересня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Назарій Рубаняк

Захід відвідали приблизно 60 людей, повідомив Суспільному інспектор сектору превентивної комунікації Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Ярослав Усов.

Читати ще

Читати ще «Немає нічого, що не є чарівним»: мисткиня з Херсона Яна Голуб’ятникова розповіла миколаївцям про створення костюмів

Читати ще Будівельне сміття сортують і вивозять: в Миколаєві демонтують аварійну частину корпусу МНУ імені Сухомлинського