Збив пішохода. На Миколаївщині поліція затримала водія

Місце ДТП, 3 січня 2024 року. Фото: Головне управління Нацполіції в Миколаївській області.

У Вознесенську Миколаївської області поліція затримала водія, який збив пішохода та втік з місця аварії. Жінку-пішохода з травмами доставили до лікарні.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Миколаївській області.

За даними поліції, 3 січня близько 17:20, рухаючись вулицею Київською, 26-річний водій автомобіля "ВАЗ-21013" не пропустив жінку, яка переходила дорогу по регульованому пішохідному переходу та збив її. Після цього чоловік не зупинився та продовжив рух.

Правоохоронці встановили особу водія та затримали неподалік його помешкання у селищі Олександрівка.

За фактом дорожньо-транспортної пригоди поліція розпочала кримінальне провадження за статтею Частина 2 статті 286 Кримінального кодексу України. "Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами". Стаття передбачає від трьох до восьми років позбавлення волі.

Наразі поліцейські з’ясовують усі обставини пригоди.